Підменю

Новости

22/01/2016
Транспортні витрати підприємств зросли на 50%, підрахував міністр Абромавічус Росія затримує на своїй території транзитний український транспорт. Про це заявив глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Айварас Абромавічус. "Незважаючи на довгий процес тристоронніх переговорів, у яких ми були змушені брати участь – було принаймні 16 зустрічей на високому рівні – наші сусіди прийняли прогнозоване і політично мотивоване рішення обмежити експорт з України", – Заявив Абромавічу
22/01/2016
Итак, имеем свершившийся факт - в Украине с 1 января этого года действуют новые экологические стандарты Евро-5. То есть, производство и импорт авто, которые не соответствуют Евро-5 в Украине запрещено. Не стану рассказывать подробности о "подводных течениях" и истории введения у нас европейских стандартов Евро-3, Евро-4 и теперь Евро-5, так как читателям с этими знаниями жить тяжелее только станет, а лучше развею некоторые мифы вокруг "Евро-5". Миф №1: стандарту Евро 5 соответ
13/12/2015
В стране Восходящего солнца подвели итоги местного конкурса “Автомобиль года”. Лучшей машиной 2015 года вновь стала “Мазда”, а именно — MX-5 нового поколения.
13/12/2015
Будівництво траси довжиною 2 кілометри на автодорозі Е16 буде закінчено в квітні наступного року. Вона стане однією з перших автодоріг у світі для вантажних електромобілів. Проект продовжує випробування, які проводилися на тестовому відрізку в Берліні.
30/07/2015
На друге півріччя 2015 року угорська сторона передала нам дозволи, більша частина яких потребує оплати податку при їх використанні на території Угорщини.

Новости

У Швеції розпочато будівництво експериментальної електрифікованої траси для вантажного транспорту
13/12/2015

У провінції Євлеборг (Швеція) розпочато будівництво експериментальної електрифікованої траси для вантажного транспорту.

Будівництво траси довжиною 2 кілометри на автодорозі Е16 буде закінчено в квітні наступного року. Вона стане однією з перших автодоріг у світі для вантажних електромобілів. Проект продовжує випробування, які проводилися на тестовому відрізку в Берліні. Завданням цього етапу буде обкатка технології в умовах реальних погодних умов і трафіку. 2 фури зі струмоприймачами на даху будуть їздити по цій дорозі протягом двох років, повідомляє «Радіо Швеція».

Загальний розмір інвестицій поки склав 8 млн крон (22 млн гривень), які вклали Транспортна служба, Енергетичне відомство, Відомство інновацій, компанії «Сіменс» і «Сканія». Розробники сподіваються, що проект дасть достатньо інформації для початку комерційної експлуатації технології. 

comments powered by Disqus