Підменю

Новини

29/06/2017
Опытные руководители транспортных компаний могут рассказать не одну историю о том, как иногда водители способны сорвать рейсы и превратить обычную перевозку в инцидент с криминальным привкусом – по неизвестным причинам «застрять» где-то на полпути, после ночлега на парковке проснуться без половины деталей в автомобиле, не прибыть на место разгрузки, не выходить на связь и т.д. В последнее время подобные вещи стали редкостью, однако, бывают случаи, когда во время рейса водителя необходимо заменит
13/05/2017
У Європі діють нові правила перевезення дітей в авто: деталі для українців 02.05.2017 г. в 18:55, www.mammasweekly.com Правила дорожнього руху і безпеки пасажирів в європейських країнах вже давно уніфіковані: у транспортному засобі, який має паски безпеки, кожен пасажир (навіть на задньому сидінні) має бути пристебнутим. Що ж стосується перевезення дітей в автомобілі, а особливо зростом менше 150 см — вони мають подорожувати лише в спеціальних кріслах або адаптерах, які відповідають їхньому зрос
19/05/2016
Сьогодні, 19.05.2016, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк прийняв участь у засіданні круглого столу «Безпека дорожнього руху на комерційному автомобільному транспорті», який проходив у будівлі Міністерства інфраструктури України. В роботі круглого столу взяли участь міжнародні експерти з Литви, Польщі, Німеччини та Ізраїлю, представники державних та приватних перевізників, громадські активісти. У вступному слові Михайло Ноняк, зокрема, зазначив
10/05/2016
Начиная с мая 2015 г., поступления НДС с ввезенных на территорию Украины товаров в общий фонд государственного бюджета начали увеличиваться. В июле-октябре 2015 г. ежемесячные поступления в Госбюджет составляли более 12 млрд гривен, а с ноября и до конца прошлого года – бюджет ежемесячно получал больше 13 млрд гривен. Такая тенденция сохраняется и в этом году: в феврале поступления НДС составили уже 14 млрд гривен, в марте – 16,2 млрд и в апреле – 14,6 млрд. Такого результата удалось до

Новини

Оплата податку при використанні платних угорських дозволів на території Угорщини!
30/07/2015

На друге півріччя 2015 року угорська сторона передала нам дозволи, більша частина яких потребує оплати податку при їх використанні на території Угорщини. Це стосується всіх переданих універсальних дозволів (10000 штук) і дозволів в/з третіх країн (250 штук) та частини транзитних дозволів (3000 штук).

Відповідно до інформації, отриманої від Міністерства національного розвитку Угорщини, точні суми податку на транспортні засоби при використанні цих дозволів є наступні:

- Для двосторонніх перевезень: 30.000 форинтів за в’їзд і 30.000 форинтів для зворотної поїздки (60.000 форинтів в цілому).

- Для транзитних перевезень: 60.000 форинтів за поїздку в одному напрямку (тому, коли дозвіл використовується для обох напрямків, ця сума становить 120.000 форинтів в цілому).

- Для перевезень в/з третіх країн: суми податку такі ж, як для транзитних перевезень.

Українські перевізники зобов’язані виконувати в’їзд та виїзд на/з територію Угорщини на підставі цих дозволів (жовтого кольору) тільки через пункт перетину кордону «Чоп/ Захонь». Транспортний податок повинен бути сплачений так званими «акцизними марками» (угорською мовою: illetékbélyeg). Вони повинні бути нанесені на дозвіл, і час перетину кордону (рік-місяць-день-час) повинен бути написаний на марці. Марки дійсні на території Угорщини для поїздки у прямому і зворотному напрямках протягом максимум 48 годин.

Практично, «Захонь» є єдиним прикордонним пунктом, обладнаним інфраструктурою для придбання марок. Купівля їх у будь-яких інших звичайних пунктах перетину кордону (в основному на внутрішньому Шенгенському кордоні зі Словаччиною) може створити труднощі для перевізників.

Також повідомляємо, що Секретаріат АсМАП України направив лист до Міністерства інфраструктури від 16.07.2015 № 3/14-3/1385п з приводу того, що угорська сторона не дотримується домовленостей, досягнутих під час засідання Змішаної українсько-угорської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 17 березня 2015 року в Будапешті, в частині оплати податку при перевезеннях в/з третіх країн та обмеження в’їзду до Угорщини по платних дозволах через пункт пропуску «Захонь».

comments powered by Disqus