22
роки досвіду

ТзОВ «ОВЕРТРАНС» – це компанія з багатолітнім досвідом роботи у сфері логістики та вантажних перевезень, заснована 10 листопада 1999 року. 3 квітня 2000 року є дійсним членом АсМАП України. Пріоритетним напрямом діяльності нашої компанії є здійснення вантажних автоперевезень по країнах Європи, СНД та України. Окрім вищезазначених послуг, компанія “Овертранс”, надає послуги експедиційної та складської логістики.

Докладно

30 000 м²
сучасний комплекс

Для надання послуг компанія “Овертранс” використовує сучасний комплекс, до складу якого входить: офісний центр, СТО та складські приміщення загальною площею понад 30 000 м2.

Діяльність компанії побудована на міжнародних стандартах надання послуг у сфері вантажних перевезень. Якість послуг, що надаються, є основою плідної співпраці з нашими партнерами. Співпраця з компанією “Овертранс” дозволить Вам отримати транспортно-експедиційні послуги повного циклу.

Докладно

Географія
Овертранс

Компанія Овертранс доставляє вантажі до будь-якої точки Європи, Скандинавії, Прибалтики та країн СНД. Сучасний власний автопарк та широка мережа маршрутів дозволяють нам виконувати безперебійні перевезення, гарантувати якість, безпеку та своєчасну доставку.

Докладно

СТО
Овертранс

Станція Технічного обслуговування «Овертранс» - це сучасний сервісний центр, який надає повний комплекс послуг з обслуговування, діагностики, ремонту усіх агрегатів та вузлів автомобіля, а також повноцінне відновлення після ДТП як вантажівок так і причіпної техніки.

Технічне обслуговування здійснюється навченими та сертифікованими спеціалістами з використанням оригінальних запасних частин та фірмового обладнання. Вартість робіт розраховується з чітким дотриманням норм, рекомендованих виробником автомобіля чи причіпної техніки.

Докладно